To firma założona w 1994 roku! Usługi stolarskie jakich szukasz, jesteśmy solidni oraz gwarantujemy przystępne ceny! Wykorzystujemy wysokiej jakości drewno i przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonania i wykończenia. Posiadamy bogate doświadczenie w obróbce drewna i profesjonalne narzędzia!

Powierzone nam zadania wykonujemy sumiennie oraz z najwyższą starannością. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie aby sprostać wszelkim wymaganiom naszego klienta. Zawsze kładziemy nacisk na jakość wykonania. Jako rzetelna firma z doświadczeniem zawsze starmy sie wychodzic na przeciw oczekiwaniom i gustom klientów.

Firma świadczy wiele usług wiążących się z montowaniem podłóg drewnianych. Zapewniamy usługę kompleksową łącznie z zaopatrzeniem w niezbędne materiały. Współpracujemy z wytwórnią Parkiety Jabłoński. Nie eksperymentujemy z podłogami klientów, stosujemy tylko sprawdzone materiały (Loba-Wakol, Lechner, Maximus, Flooria). Zajmowaliśmy się podłogami m.in w Instytucie Meteorologii w Warszawie oraz zabytkowym dworem w Sinołęce.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.